Wijkvereniging Vinkeveld

216/DSCN3973 (Small).JPG

RUIM HONDENPOEP OP

GEPLAATS OP: 14.10.2016

Helaas constateren we toch nog regelmatig dat hondenbezitters de uitwerpselen van hun geliefde viervoeters niet opruimen. Midden op straat, in de gemeenteperkjes, op de grasvelden, overal kom je nog steeds de uitwerpselen tegen. Toegegeven, het is aanzienlijk beter dan een paar jaar geleden maar toch. Het opruimen is verplicht, het staat in de Algemene Plaatselijke Verordening. Je kan dus ook nog zomaar een boete krijgen.

De uitwerpselen die op bijgaande fotos staan werden aangetroffen op de Bries, midden op straat. Daar waar veel kinderen spelen.

Daarom wederom het dringende verzoek, hou de wijk schoon, ruim de uitwerpselen van uw geliefde viervoeter op, het is een kleine moeite.

Poepzakjes zijn overigens gratis verkijgbaar via de wijkvereniging.