Wijkvereniging Vinkeveld

294/workshop11 (Small).jpg

3D KERSTKAARTEN MAKEN

GEPLAATS OP: 05.12.2018

Zaterdag 1 december zijn er onder professionele begeleiding van Caroline Haasnoot en haar vriendin Jacqueline prachtige 3-d kerstkaarten gemaakt.

In de WijkJutter ging een zestal dames fanatiek aan de slag om een prachtige kerstkaart in elkaar te zetten. Allerlei technieken die bij deze creatieve workshop horen en waar Caroline enthousiast over vertelde, kwamen aan de beurt. De mogelijkheden zijn eindeloos: Hele boompartijen werden uitgestanst, figuurtjes geknipt, gestempelde kerstwensen werden op de kaart geplakt, er werd met kunstsneeuw gewerkt.

Kortom het ontbrak aan niets om tot een prachtige kerstkaart te komen!

Op de fotos ziet u de dames aan het werk en het resultaat waar ze mee naar huis gingen, na een geslaagde en gezellige middag!