Wijkvereniging Vinkeveld

Deining 25 jaar

BEWONERS DEINING VIEREN 25 JAAR WOONGENOT

GEPLAATS OP: 13.09.2013

Op de 'Deining' (wijk Vinkeveld) is het feest. De bewoners van de straat vieren dat zij al 25 jaar met veel plezier deze gezellige straat bewonen.

Vanaf 1988, het jaar dat de eerste woningen aan 'de Deining' werden opgeleverd in oktober 1988, is er een band gegroeid tussen de bewoners. Dat blijkt ook uit het feit dat de meesten al vanaf het begin op de Deining wonen. Bewoner Cees Hazenoot, initiatiefnemer van de jaarlijkse 'straatbarbecue', vertelt dat het een grote kennissenkring is geworden "We lopen de deur niet plat bij elkaar maar hebben het gezellig". Zaterdag 7 september werd zoals elk jaar een gezellige straat-barbecue georganiseerd, ditmaal met een speciaal tintje. I.v.m 25 jaar Deining was het thema "A Touch of Silver".