Wijkvereniging Vinkeveld

20150214_100908.jpg

IK HOOR DE LENTE

GEPLAATS OP: 01.03.2015

Op zaterdag 18 februari jl. zijn weer alle 34 nestkastjes in de wijk schoongemaakt, geinspecteerd en waar nodig vervangen. Het viel ons tegen in hoeveel nestkastjes er was gebroed, namelijk maar in 8 van de 34 kastjes en dat is zelfs nog een minder dan vorig jaar.

Wat de laatste weken opvalt, is dat er al wat gezang van vogels is beluisteren. Het is toch altijd weer heerlijk als je op een mooie voorjaarsochtend het huis uitstapt en dan wordt toegezongen door een orkest van vogels.

Laten we proberen het Vinkeveld voor de vogels zo prettig mogelijk te maken. De vogels kunnen niet zonder ons maar wij kunnen ook niet zonder de vogels, want zij zorgen er voor dat we de lente kunnen horen!

Jos Zonneveld en Rob Choufoer

Foto's:
De merel, een prachtige vogel en een van de meest sublieme zangers in het vogelorkest.
Een voorbeeld van een mooi nestje uit een van de nestkastjes.