Wijkvereniging Vinkeveld

222/DSCN4046 (Small).JPG

EXTRA PARKEERPLAATSEN AAN HET HOOGTIJ

GEPLAATS OP: 04.11.2016

Aan het Hoogtij tussen de huisnummers 101 en 163 worden door de gemeente extra parkeerplaatsen gerealiseerd. De bestaande langsparkeerplaatsen worden vervangen door insteekhavens. Over de hele lengte levert dat 12 extra parkeerplaatsen op.

De extra parkeerplaatsen worden aangelegd n.a.v. een onder de direct aanwonenden gehouden enquete. Daarin heeft een meerderheid heeft zich uitgesproken voor de aanleg te zijn.

Momenteel zijn de werkzaamheden in volle gang. De tweelingbroers Hans en Henny voeren deze werkzaamheden zeer vakkundig uit. Alhoewel er volgens hun zeggen best een paar lastige hoekkies in zitten, vordert het werk zienderogen.

Klik op de fotos voor een vergroting.