Wijkvereniging Vinkeveld

206/Speeltuintjes Vinkeveld 008 (Small).jpg

SPEELTUINTJES IN AANLEG

GEPLAATS OP: 01.06.2016

Aan de speeltuintjes in de wijk was lang niks gedaan en de verdwaalde en vaak kapotte wipkip in vieze zankbakken waren dringend aan vervanging toe. De gemeente heeft aan de omwonenden van bestaande speelgelegenheden in het Vinkeveld voorstellen gedaan voor de herinrichting hiervan.

De kinderen mochten zelf tekenen wat zij er graag op wilden zien. Op de Penhoren, Spoelhoren, Fuikhoren, Parelduiker, Strandloper, Zilvermeeuw en Zeekoet is HvR Speeltotaal uit Veenendaal vanaf half mei druk bezig met het opbouwen van alle speeltuigen. Ze werden van kofie voorzien door een inwoonster van de Strandloper!

Het ziet er allemaal robuust (Robina hout), stoer en natuurlijk uit (dat laatste was ook een van de uitgangspunten van de gemeente). Er staan nog hekken omheen, dat is om het opnieuw ingezaaide gras weer op te laten komen. Maar daarna kan iedereen er van hartelust op gaan spelen!