Wijkvereniging Vinkeveld

248/_DSC0909 (Small).JPG

HISTORISCHE RONDWANDELING GROOT SUCCES

GEPLAATS OP: 25.08.2017

Donderdag 24 augustus namen een kleine 40 wijkbewoners deel aan de historische rondwandeling door het mooie Noordwijk-Binnen. Deze rondwandeling was georganiseerd in samenwerking met vereniging de Oude Dorpskern.

Onder leiding van de gidsen Conny en Rene, werd er een route door de Voorstraat en de Offemweg gelopen. Bij de vele historische panden werd uitleg gegeven en werd gewezen op de diverse bijzonderheden. De wandeling eindigde in de Oude Jeroen, waar ook een duidelijke uitleg werd gegeven en zeker een mooi verhaal werd verteld.

Na afloop van de wandeling was er koffie met appelgebak in Hotel Royal en werd er onder het genot van een drankje nog nagepraat over deze wandeling. Alle deelnemers kregen een leuk boekje met wetenswaardigheden over het Vinkeveld.

Heeft u ook interesse in dit boekje? Maak dan 2 euro over op rekeningnummer NL62RABO0146764692 ovv boekje Vinkeveld en we sturen het zo snel mogelijk op.