Wijkvereniging Vinkeveld

355/kopie kerststuk (Small).jpg

FOTOS VAN DE WORKSHOP KERSTSTUKJES MAKEN

GEPLAATS OP: 18.12.2019

Elf enthousiaste dames namen deel aan deze door de wijkvereniging georganiseerde kerstworkshop. Desiree Looren de Jong gaf, zoals elk jaar deskundige uitleg aan de groep. Zij vertelde aan de hand van haar zelf ontworpen kerststuk, hoe men het beste aan de slag kon gaan.

Allereerst moest er van takken een ster worden gemaakt die dan als basis diende voor het stuk. En dat viel niet mee! Desiree stond ze bij met raad en daad. Daarna kon er uit de voorraad takken, besjes, houten sterren, kaarsen, zilveren balletjes, kaboutertjes en nog veel meer spulletjes worden gekozen om het werkstuk zo mooi mogelijk te maken!

Zie de foto's voor het resultaat!

Foto's zijn met toestemming van de betrokkenen geplaatst.