Wijkvereniging Vinkeveld

352/IMG-20191120-WA0000 (2) (Small).jpg

GESLAAGDE LEZING DOOR KOEN MARIJT

GEPLAATS OP: 22.11.2019

Dinsdag 19 november hield Koen Marijt een bijzonder interessante lezing over de het Noordwijk van vissersplaats tot badplaats. Koen ging o.a. in op de historie van Noordwijk als vissersplaats, het toenmalige cultuur verschil tussen Noordwijk Binnen en Noordwijk Zee en hoe Noordwijk steeds meer uitgroeide tot een mondaine badplaats.

Veel wetenswaardigheden kwamen aan bod, waarbij Koen het niet schuwde om bepaalde historische gegevens zoals deze door diverse historici zijn vastgesteld ter discussie te stellen! En dat nog kon onderbouwen ook.

Al met al een zeer geslaagde lezing die door de aanwezigen met grote belangstelling werd gevolgd! Voor herhaling vatbaar in ieder geval!