Wijkvereniging Vinkeveld

333/IMG-20190714-WA0001 (Small).jpg

HOFFENE KIDS LOPEN DE 10 VAN NOORDWIJK

GEPLAATS OP: 14.07.2019

Zaterdag 13 juli hebben 60 kinderen van de Hoffene meegelopen in de 10 van Noordwijk. En onder hen natuurlijk veel kids uit het Vinkeveld!

Ook dit jaar werd er weer gelopen om geld in te zamelen voor de Edwin van de Sar Foundation. De Edwin van der Sar Foundation is al een aantal jaar organisator en het goede doel van de 10 van Noordwijk. De Edwin van der Sar Foundation realiseert projecten ter ondersteuning van mensen met hersenletsel op het gebied van revalidatie, participatie en preventie.Voor de realisatie van deze projecten werken wij samen met landelijke partijen en staat deskundigheid voorop. De Foundation is een stimulerende en verbindende factor tussen diverse partijen; patiënten, revalidatiecentra, ziekenhuizen, woon-zorglocaties, verzekeraars, etc.

Een prima prestatie voor een geweldig doel!