Wijkvereniging Vinkeveld

302/Spaans-0748 (Small).jpg

SPAANSE LES VAN START

GEPLAATS OP: 24.01.2019

Woensdag 23 januari is de cursus Spaans voor beginners van start gegaan in de Wijkjutter. De 12 cursisten worden door Roos van Duin in 10 lessen onderwezen in de Spaanse taal.

Bij aanvang van deze 1e cursusavond was het nog wat stil, en stil zijn kent men niet natuurlijk in de Spaanse cultuur! Maar al snel deed iedereen vol enthuousiasme mee!

De cursus is in samenwerking met Welzijn Noordwijk georganiseerd. De inschrijvingen liepen ook via Welzijn Noordwijk. De belangstelling was dermate groot dat de cursus in een mum van tijd vol zat. Hierdoor moesten wat belangstellenden helaas teleurgesteld worden. Maar we zijn aan het bekijken of er mogelijk nog een cursus georganiseerd kan gaan worden. Daar houden we u uiteraard van op de hoogte!