Wijkvereniging Vinkeveld

357/934dda24889dbcbedc38473547c7c1154d7b6ecf (Small).jpg

WORKSHOP SOCIAL MEDIA VOOR ONDERNEMERS

GEPLAATS OP: 20.12.2019

Wijkvereniging Vinkeveld organiseert op 12 februari 2020 een workshop social media voor ondernemers.

Ben jij kleine ondernemer, of freelancer uit Noordwijk? Wil je LinkedIn, Facebook en/of Instagram voor je bedrijf (beter) inzetten maar kan je daar wel wat hulp bij gebruiken? Dan is de workshop social media voor ondernemers echt iets voor jou.

De workshop wordt georganiseerd door Wijkvereniging Vinkeveld en is het vervolg op het Ondernemerscafé Vinkeveld dat begin 2019 plaatsvond. In een middag maak je kennis met de verschillende social media en ontdek je welk medium je het best voor jouw doelen kunt inzetten. De workshop wordt geleid door Rimke de Groot van Ik help jou online, een online platform voor ondernemers. Ze is expert op het gebied van online marketing en social media.

De workshop social media vindt woensdag 12 februari 2020 van 13.30 tot 17.00 uur plaats in De Wijkjutter, Uitvaltij 2 Noordwijk.

De workshop staat open voor alle kleine ondernemers, ZZP'ers en freelancers uit Noordwijk. Leden van de Wijkvereniging Vinkeveld doen gratis mee, niet-leden betalen 10 Euro.

De workshop gaat door bij minimaal 10 deelnemers. Het maximum aantal deelnemers is 25.

Belangstellenden kunnen nu al zich aanmelden bij Sybylle Kroon: sybyllekroon@gmail.com