Wijkvereniging Vinkeveld

367/media-3656-2 (Small).jpg

GESLAAGDE WORKSHOP SOCIAL MEDIA

GEPLAATS OP: 15.02.2020

Op woensdag 12 februari j.l. vond de workshop social media voor (kleine) ondernemers plaats. Deze workshop werd op initiatief van Sybylle Kroon georganiseerd en was een vervolg op het eveneens succesvolle ondernemerscafé van vorig jaar.

In totaal 17 ZZP'ers werden door Rimke de Groot (van www.ikhelpjouonline.nl) meegenomen in de wereld van social media. Daarbij stond de vraag hoe gebruik ik social media het beste voor mijn onderneming, centraal.

Vele wetenswaardigheden werden besproken, er ontstonden levendige discussies en vele ohhh, zit dat zo en aha, dient dat daarvoor passeerden de revue.

De uitdaging zit hem nu in het geleerde in de parktijk te brengen!

Al met al een zeer geslaagde middag en wellicht voor herhaling vatbaar.

De foto's zijn van Richard van Egmond