Wijkvereniging Vinkeveld

360/1280px-Flag_of_Spain_svg (Small).png

SPAANSE LES VAN START OP 5 FEBRUARI

GEPLAATS OP: 15.01.2020

De wijkvereniging organiseert weer Spaanse taalles voor beginners. In 10 lessen leert u de taal kennen en kunt u zich goed verstaanbar gaan maken in het Spaans!

De lessen worden gegeven door Claudia Leguizan, van origine afkomstig uit Sevilla maar al vele jaren woonachtig in Noordwijk. Claudia spreekt 5 talen en heeft opleidingen op het gebied van coaching, interculturele relaties en public relations gevolgd.

De lessen beginnen op woensdag 5 februari en duren van 19.30 tot 20.30. Overige cursusdagen zijn woensdag 12 feb., woensdag 19 feb., woensdag 4 maart, woensdag 11 maart, woensdag 18 maart, woensdag 25 maart, woensdag 1 april, woensdag 8 april en woensdag 15 april. Alle lessen vinden plaats in de Wijkjutter aan het Uitvaltij 2.

De kosten bedragen 75 euro p.p. voor de 10 lessen. Dit is incl. koffie, thee, frisdrank en cursusmateriaal. Inschrijven via secretaris@wijkverenigingvinkeveld.nl. of bel 06-22294773 (op werkdagen tussen 18.00-19.30). U krijgt een bevestiging met een betalingsgverzoek. Het is niet mogelijk om incidentele lessen te volgen omdat er een opbouw in de cursus zit.

Maximum aantal cursisten is 10 en de cursus gaat door bij tenminste 6 cursisten. Leden van de wijkvereniging hebben voorrang evenals inwoners van het Vinkeveld.