Wijkvereniging Vinkeveld

364/Wereldvrouwen.jpg

WIJKVERENIGING WERKT SAMEN MET WERELDVROUWEN

GEPLAATS OP: 31.01.2020

De wijkvereniging Vinkeveld gaat samenwerken met Wereldvrouwen. Wereldvrouwen zijn vrouwen afkomstig uit diverse landen die regelmatig bijeenkomen om te praten, boeken te lezen, spelletjes te doen, elkaar te helpen en ervaring uit te wisselen.

Tot voor kort had men een onderkomen in het gebouw HangOut aan de van Panhuystraat maar men moest daar weg. Dankzij een aantal wijkverenigingsleden werden de contacten met de wijkvereniging gelegd en bleek al snel dat de Wijkjutter uitermate geschikt was voor de activiteiten van de Wereldvrouwen.

De 1e bijeenkomst vond zondag 2 februari j.l. plaats en werd zeer druk bezocht. Er waren veel heerlijke hapjes, muziek en veel gepraat. Ook diverse wijkbewoners kwamen een kijkje nemen en een aantal vrijwilligers van het taalcafé. Al met al een geslaagd begin waarbij voorzitter Martin Bruchner symbolisch een sleutel van de Wijkjutter overhandigde aan Shadia Alraimi, een van de initiatiefneemsters van de Wereldvrouwen.

De Wereldvrouwen zijn iedere zondag van 11.00-16.00 te vinden in de Wijkjutter. En iedereen is welkom!

De foto's zijn van Richard van Egmond