Wijkvereniging Vinkeveld

433/IMG-20190208-WA0001.jpg

28 JUNI ALGEMENE LEDENVERGADERING

GEPLAATS OP: 25.06.2021

28 juni organiseren we onze jaarlijkse Algemene Ledenvergadering in de Wijkjutter aan het Uitvaltij 2. Later dan u van ons gewend bent, maar we wilden u liever fysiek ontmoeten en niet via een beeldscherm. En gelukkig was dat weer mogelijk na de laatste versoepelingen.

In de Wijkjutter gelden wel nog steeds de basisregels, dus check de gezondheidsvragen, houdt 1 1/2 meter afstand en handen reinigen. De mondkapjes hoeven echter niet meer op! Wel verzoeken wij u, nadat u iets te drinken hebt gepakt, plaats te nemen en de looproutes te volgen. Dit geldt ook voor de pauze. Na afloop kunt u uiteraard nog even napraten en genieten van een drankje maar ja, ook hier toch nog steeds 1 1/2 meter!

Voor de agenda klik hier , en voor het verslag van vorig jaar klik hier.

Wilt u het Huishoudelijk Reglement alvast inzien, klik dan hier.

Graag tot de 28e!