Wijkvereniging Vinkeveld

453/foto workshop 4.jpg

SUCCESVOLLE FOTOWORKSHOP ANDERS KIJKEN

GEPLAATS OP: 12.02.2022

Na een aantal malen uitgesteld te zijn geweest, was het eindelijk zover, 8 februari j.l. vond o.l.v. Lauren van Herpen de fotoworkshop "Anders kijken" plaats.

Gewapend met diverse toestellen en lenzen kwam Laurens naar De WijkJutter. Met de eigen camera (sommigen leenden er een) in de hand kregen we allemaal trucs en tips om een zo mooi mogelijke foto te maken. En dan niet met de stand van de camera op automatisch, maar handmatig ingesteld op o.a. de juiste ISO waarde en het goede diafragma. Ook het maken van een foto qua compositie (hoe kijk je naar het onderwerp?) en licht kwam voorbij. Hoe stel je het beste scherp en krijg je bijvoorbeeld de achtergrond vaag? En wist u bijvoorbeeld dat je altijd tegen de zon in moet fotograferen?

Dat en nog veel meer werd door een enthousiaste Laurens uit de doeken gedaan. Daarna werd er op de bloemen en andere voorwerpen in het lokaal geoefend. Kortom heel inspirerend en leerzaam!

De foto's zijn gemaakt door de deelnemers en plaatsing is akkoord met de deelnemers.