Wijkvereniging Vinkeveld

457/PXL_20220502_183744373.jpg

WAARSCHUWING VOOR UITNODIGING NEXTDOOR

GEPLAATS OP: 03.05.2022

Bij een aantal adressen in de wijk is een uitnodigingsbrief bezorgd om gebruik te maken van de “Nextdoor” app en platform. Wij kunnen de legaliteit van deze uitnodiging niet garanderen. Het heeft er alle schijn van dat het hier om phishing gaat met identiteitsfraude als mogelijk gevolg.

Op het Nextdoor platform zijn wel een aantal groepen actief in de buurt die daadwerkelijk door wijkbewoners gebruikt worden.

Voorzichtigheid blijft geboden bij dergelijke uitnodigingen en gebruik van Nextdoor. Wees onder andere zeer spaarzaam met het opgeven en delen van persoonlijke gegevens bij het gebruik van Nextdoor of dergelijke apps of platforms.

Meer info op: https://opgelicht.avrotros.nl/alerts/artikel/landelijke-signalering-misleidende-uitnodigingsbrief-voor-buurtapp-nextdoor/