Wijkvereniging Vinkeveld

470/DJI_0256.jpg

GROTE OPKOMST BIJ JUBILEUMFEEST WIJKVERENIGING VINKEVELD

GEPLAATS OP: 05.07.2023

Zaterdag 1 juli vond het Jubileumfeest ter ere van het tweede lustrum van Wijkvereniging Vinkeveld plaatst. Met ruim over de honderd feestvierende wijkgenoten was de opkomst groot! Fanfarecorps Excelsior deed de muzikale aftrap, vervolgens was er de druk bezochte pubquiz en voor de kinderen was er een workshop armbandjes maken. Tegelijkertijd was er een springkussen en eendjesvissen voor de kleinere kinderen. In de avond waren er poffertjes, BBQ en was er live muziek van coverband MeernieT.

Naast deze mooie feestdag die veel verbinding onder de wijkbewoners heeft gebracht, heeft het feest ook een flinke boost gegeven aan het ledenaantal van de wijkvereniging. Dit gaat nu gestaag richting 200 de huishoudens.