Wijkvereniging Vinkeveld

474/200ste_Lid.jpg

MEER DAN 200 LEDEN

GEPLAATS OP: 31.10.2023

Het gaat goed met de Wijkvereniging!

Voor het eerst in ons bestaan heeft Wijkverenging Vinkeveld meer dan 200 leden! Tijdens de Halloweenmiddag is het 200ste lid door Sybren in het zonnetje gezet met een bos bloemen. Sinds de oprichting in 2010 groeide het ledenaantal gestaag. Maar 2023 gaf een flinke impuls met tot nu toe ruim 50 nieuwe leden.

De oorzaak van deze groei is eenvoudig te verklaren; een zeer succesvol wijkfeest in de zomer, interessante workshops en meer activiteiten voor kinderen. Een aantal van deze nieuwe leden zijn zelfs direct vrijwilliger geworden. Ze hebben daarbij hun ideeën al omgezet in twee succesvolle kinderactiviteiten.

Woon je in het Vinkeveld en wil je ook lid worden van de wijkvereniging? Dat kan eenvoudig via de knop “word lid” hierboven of in het menu. Een lidmaatschap kost 10 euro per kalenderjaar en is voor het hele gezin. Wordt je nu lid, dan hoef je voor 2023 geen contributie te betalen.