Wijkvereniging Vinkeveld

480/vinkeveldstappers.png

VINKEVELDSTAPPERS ZIJN WEER BEGONNEN

GEPLAATS OP: 09.04.2024

Wandel mee!


De Vinkeveldstappers zijn een nieuw seizoen gestart.

'Zo fijn om na een half jaar winterstop met onze wandelmaatjes het wekelijkse wandeluurtje en gezellig kletsen weer op te starten' aldus organisator Mirjam van der Meulen!

Deze wandelclub is vanuit de wijkvereniging opgezet, dat is vandaag precies vijf jaar geleden. De afspraak is dat er elke donderdagavond om19.00 uur wordt verzameld bij de Wijkjutter, Uitvaltij 2. Via de app 'Vinkeveldstappers' laat iedereen weten of hij/zijn die donderdagavond kan komen zodat we netjes op elkaar kunnen wachten. Zodra het te donker wordt om te wandelen, (meestal in oktober) dan houden we een winterstop.

Loop mee! meldt u aan bij Mirjam van der Meulen; Penhoren 8; telefoon/whatsapp 06 44618906